دندانپزشکی خوب در نیاوران

P&p Modern Dentistry

ایمپلنت فوری دندان چیست ؟

بهترین دندانپزشک در غرب تهران

دندانپزشکی رایگان

توسط بهترین دندانپزشک در تهران

بهترین دندانپزشک در غرب تهران

 درمان ایمپلنت فوری دندان توسط بهترین دندانپزشک در غرب تهران از لحاظ روش های جایگزینی و شرایط موجود با ایمپلنت های دیگر دندان متفاوت می باشد با این معنی که اگر تراکم استخوان ایده ال باشد و همچنین طول و عرض استخوان مناسب باشد نیازی نیست که برای کاشت پروتز 3 ماه صبر کنیم در روز جراحی ایمپلنت فوری دندان پروتز موقت نیز نصب می شود یعنی بعد از 3 تا 5 ماه با پروتز نهایی تعویض می گردد. مزایای اصلی این پروتز موقت توسط بهترین دندانپزشک در غرب تهران این است که از مواد پلاستیکی سبک ساخته می شود و از جنس فلز یا چینی نیست و همچنین کمی کوتاه تر از سطح جونده است که فشار کمتری به آن وارد می شود.

مزایای ایمپلنت فوری دندان توسط بهترین دندانپزشک در غرب تهران :

  • کاهش زمان درمان
  • حفظ استخوان و کاهش ریمودلینگ استخوان
  • راحتی بیشتر بیمار و تقویت ساپورت بافت نرم(لثه)

 درمان ایمپلنت فوری دندان مناسب افرادی می باشد که دارای میزان کافی استخوان طبیعی در محل نصب ایمپلنت دندان هستند. در افرادی که از سلامت دهان و دندان برخوردارند، بهترین دندانپزشک در غرب تهران می‌ تواند بلافاصله بعد از کشیدن دندان ایمپلنت فوری را نصب کنند.

هنگامی که مدت زیادی از کشیدن دندان هایتان گذشته باشد، تغییر شکل بافت لثه و استخوان در محل ایمپلنت دندان صورت گرفته و بنابراین موفقیت ایمپلنت در یک جلسه افزایش می یابد ولی در صورتی که قصد داشته باشید به محض کشیدن دندان ، در محل آن ایمپلنت دندان نصب کنید، همه چیز به وضعیت لثه و استخوان های فک که توسط بهترین دندانپزشک در غرب تهران بررسی میشود بستگی دارد

رژیم غذایی مناسب بعد از کاشت ایمپلنت دندان :

  • مقدار زیادی مایعات بنوشید.

  • مایعات را یک‌ دفعه و با فشار، سر نکشید.

  • تا یک روز بعد از جراحی فقط غذاهای نرم بخورید.

  • تا زمانی که بی‌حسی از بین برود، نوشیدنی و غذاهای داغ نخورید.

خونریزی بعد از کاشت ایمپلنت دندان :

مقداری ترشحات خونی از موضع جراحی بعد از ایمپلنت دندان توسط بهترین دندانپزشک در غرب تهران معمولی است و جای نگرانی نیست و ممکن است در ۴۸ تا ۷۲ ساعت بعد از جراحی ایمپلنت دندان شاهد این موضوع باشید. دندانپزشک شما محل جراحی را پانسمان می‌کند. کاری که شما باید بعد از جراحی انجام دهید این است که در اولین ساعات بعد از جراحی، حسابی روی این گاز استریل فشار بیاورید تا به قطع خونریزی کمک کند.همچنین این نکته رو فراموش نکنید که جمع کردن آب دهان و بیرون انداختن آن یا شست‌وشو می‌تواند باعث تحریک خونریزی یا بدتر شدن آن شود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *