دندانپزشکی دکتر یوسفی زاده

P&p Modern Dentistry

چگونه جرم پلاک دندان های خود را از بین ببریم

بهترین دندانپزشک در شمال تهران

دندانپزشکی دکتر یوسفی زاده

بهترین دندانپزشک در تهران

دندانپزشکی خوب در منطقه 1

دندانپزشک خوب در شمال تهران

 پلاک دندان  به صورت مداوم روی دندان‎ های شما تشکیل می‌ شود و اجتناب از آن‏ غیرممکن می باشد. مهم ترین کاری که شما می توانید انجام دهید این است که نحوه‌ی مقابله‌ با پلاک های دندانی خود را بلد باشید تا بتوانید از تشکیل جرم هم جلوگیری کنید. معمولا در هر بار مسواک زدن دندان ‎ها سفید و براق می‎شوند  اما با گذشت زمان ظاهر زرد و کدری به خود می‎گیرند. در واقع این زردی دندان ‎ها به خاطر وجود همین پلاک ‏‌های دندان است که معمولا به وسیله‎ی باکتری ‏‌های سطح دندان‏ ایجاد می ‏‌شود. پلاک ‏‌ها زیبایی دندان ‏‌ها را به شدت تحت تاثیر قرار می‌ دهند، اما مهم‌ تر از آن این است که می‌ توانند به لثه و دندان‌ ها آسیب بزنند و باعث ایجاد و افزایش پوسیدگی دندان‎ هایتان باشند. برای همین است که دندانپزشکان توصیه می‎کنند که رفع جرم و پلاک دندان را جدی بگیرید.

جرم دندان نیز همان پلاک دندان است که با گذشت زمان سخت تر می شود و به راحتی نمی ‏‌توان آن را از مینای دندان پاک کرد. از بین بردن پلاک و جرم دندان بسیار مهم است زیرا که می‎ توانند باعث ایجاد حفره، عفونت و حتی باعث از دست دادن دندان هایتان شود.

اغلب پلاک روی دندان ‏‌ها در ابتدا به راحتی با مسواک زدن طبیعی و استفاده از نخ دندان از بین می ‎رود اما بعد از گذشت زمان و سفت شدن پلاک های روی دندان به جرم تبدیل می ‎شوند که در این صورت  از بین بردن آن‏ ها به کار سختی تبدیل می شود زمانی که پلاک‎ ها روی دندان رسوب می‎کنند و سفت می‏ شوند، بهترین درمان، جرمگیری و بروساژ دندان توسط بهترین دندانپزشک در تهران در دندانپزشکی خوب در منطقه 1 می باشد

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *