دندانپزشکی دکتر یوسفی زاده

P&p Modern Dentistry

طراحی لبخند

متخصص دندانپزشکی زیبایی در نیاوران

 دندان های زیبا و سالم لبخندی زیبا به ما اعطا می کند.همچنین داشتن دندان های زیبا و سفید باعث افزایش اعتماد به نفس ما می شود. برای اینکه بتوانید یک لبخند زیبا داشته باشید باید به طور مداوم به متخصص دندانپزشکی زیبایی در نیاوران مراجعه کنید و از رعایت بهداشت دهان و دندان خود غافل نشوید.اما هر چقدر که شما از دندان هایتان مراقبت کنید باز هم این امکان وجود دارد که دندان هایتان خراب شوند. از همین رو وظیفه دندانپزشک است که لبخندی زیبا را به شما هدیه دهد.

بهترین دندانپزشک در تهران

دندانپزشکی زیبایی دکتر یوسفی زاده

در نیاوران (غرب تهران)

طراحی لبخند با برطرف کردن پوسیدگی های دندانی :

اگر شما جزء آن دسته از افرادی هستید که دندان هایی بیمار یا پوسیده دارید بهتر است برای داشتن لبخندی زیبا قبل از هر چیزی آن ها را درمان و یا ترمیم کنید. در غیر این صورت پوسیدگی تمام دندان های شما را فرا خواهد گرفت. و موجب تخریب کامل دندان هایتان می شود.

طراحی لبخند با سفید کردن دندان :

دندان های کدر و تیره رنگ نمی توانند دندان های مرتب و سالمی باشند. از همین رو دندانپزشک متخصص باید برای طراحی لبخند با استفاده از روش های مختلف دندانپزشکی زیبایی به سفید کردن دندان روی بیاورد.

طراحی لبخند با روکش کردن دندان ها :

از عوامل دیگر طراحی لبخند در دندانپزشکی زیبایی دکتر یوسفی زاده ( متخصص دندانپزشکی زیبایی در نیاوران ) روکش کردن دندان ها می باشد. در واقع پس از اتمام مرحله سفید کردن دندانها، حال دندان هایی که در زیر جرم و پلاک پوشانده شده اند درخشان و سفید می باشند.

طراحی لبخند با هماهنگی خطوط لثه ای :

لبخندی زیبا برای جذابیت بیشتر نیاز دارد که خطوط لثه ای آن قرینه و هماهنگ با یکدیگر باشد.لبخند لثه ای یا همان لبخندی که در آن لثه بیش از حد معمول به چشم میاید و یا متناسب نبودن لثه دور دندان ها از مشکلاتی هستند که امکان داشتن لبخندی زیبا را از شما صلب می کند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *