دندانپزشکی خوب در نیاوران

P&p Modern Dentistry

رشته های تخصصی دندانپزشکی

دندانپزشکی بدون درد

دندانپزشکی دکتر یوسفی زاده

بهترین دندانپزشک در غرب تهران

دندانپزشک خوب در غرب تهران

دندانپزشک خوب در شمال تهران

پریودنتیست ها :

علاوه بر مراقبت از دندان ها ، یک تخصص کامل وجود دارد که از تمام ساختارهای اطراف دندان مراقبت می کند. پریودنتیست ها شرایطی را که بر ثبات دندان ها تأثیر می گذارد ، مانند سطح استخوان ، بافت لثه و رباط هایی که دندان ها را در استخوان قرار می دهند ، درمان می کنند. همچنین از این متخصصان خواسته می شود که ایمپلنت های دندانی را با مجوز قرار دهند.  پریودنتیست ها اغلب موارد بیماری لثه را که شامل جراحی لثه در خارج از آنچه دندانپزشک عمومی در مطب خود انجام می دهد ، معالجه می کنند. آکادمی پریودنتولوژی آمریکا یادآوری می کند که پریودنتیست ها نیز مراحل برنامه ریزی و مقیاس گذاری ریشه را کامل می کنند.

اندودنتیست

اندودنتیکس زمینه ای است که خون و عصب موجود در ریشه های دندان را مطالعه می کند. گاهی اوقات برای از بین بردن عفونت ها یا ترمیم جراحات ، به درمان های ویژه ای نیاز است. متداول ترین روشی که اندودنتیست انجام می دهد درمان کانال های ریشه است.

ارتودنتیست

ارتودنتیست متخصصی است که برای ترمیم فک و صاف کردن دندان ها برای بهبود عملکرد و ماندگاری دندان بیمار تلاش می کنند. ارتودنتیست در رشد هدایت شده صورت و فک از طریق دستگاه های مختلف ارتوپدی مانند بریس ، نگهدارنده، کمک می کند. 

پریودانتیست

متخصص پروتز های دندانی توانایی انجام انواع پروتزهای دندانی ، ایمپلنت دندانی ، فکی و صورتی و زیبایی را دارا می باشد. متخصص پروتز های دندانی به مباحث مربوط به انواع پروتزهای ثابت و متحرک و ایمپلنت های دندانی که خود به نوعی پروتز ثابت است می پردازد.

متخصص ترمیمی و زیبایی

متخصص ترمیمی و زیبایی دندان دندانپزشکی دکتر یوسفی زاده می تواند طیف وسیعی از خدمات دندانپزشکی را انجام دهد. برای مثال می توان به ترمیم های پیشگیرانه و محافظه کارانه، تامین زیبایی ظاهری دندان، ترمیم و بازسازی دندان های طبیعی، بلیچینگ یا سفید کردن دندان ها با استفاده از داروهای خاص، ترمیم تاج دندان با مواد همرنگ دندان، لمینت دندان، آمالگام و … اشاره کرد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *