دندانپزشکی دکتر یوسفی زاده

P&p Modern Dentistry

بلیچینگ و سفید کردن دندان

بلیچینگ در فرمانیه و نیاوران

بلیچینگ در فرمانیه

بلیچینگ در نیاوران درمانی است که برای برطرف کردن تیرگی ها و رنگدانه هایی که به مرور زمان و براثر مواد رنگدانه دار مثل چای، قهوه و… ایجاد می شوند را از بین می برد. همچنین درمان بلیچینگ دندان برخی از بد رنگی های ژنتیکی را برطرف می کند و ظاهر دندان ها را زیباتر می کند. افزایش سن و عادت های غذا خوردن و عادت های روزانه مثل سیگار کشیدن، خوردن نوشابه های رنگی و ادویه ها هم می تواند باعث تغییر رنگ دندان ها شود.

انواع بلیچینگ دندان در فرمانیه و نیاوران ( دندانپزشکی دکتر یوسفی زاده ) :

1_ بلیچینگ در خانه (Home Bleaching) :

برای بلیچینگ در فرمانیه ، قالب مخصوص برای بیمار تهیه می شود و همراه با ژل مخصوص بلیچینگ با غلظت خیلی کم، به بیمار تحویل داده می شود تا در منزل استفاده کند.

2_ بلیچینگ در مطب (Office Bleaching) :

توسط دندانپزشک زیبایی در مطب دندانپزشکی خوب در فرمانیه و دندانپزشکی خوب در نیاوران انجام می گردد و بسیار موثرتر است چون ژل مخصوص بلیچینگ، با غلظت خیلی بالاتر مورد استفاده قرار می گیرد.

موثرترین روش برای درمان بلیچینگ در فرمانیه ، بلیچینگ در مطب توسط بهترین دندانپزشک در تهران (آفیس بلیچینگ) در دندانپزشکی در فرمانیه بــا استفاده از دستگاه اشعه مخصوص بلیچینگ دندان است که با مراقبت و حفاظت دقیق دندانپزشک انجام می شود.

میزان تاثیر گذاری درمان بلیچینگ دندان توسط بهترین دندانپزشک در غرب تهران :

درمان بلیچینگ دندان باعث سفید و روشن تر شدن دندان ها به اندازه 2_3_4 درجه می شود. البته میزان سفید شدن دندان ها بسته به جنس دندان ها و نوع بدرنگی دندان ها در افراد مختلف متفاوت است و در بعضی از بدرنگی ها تاثیر بسیار زیاد و شگرف می گذارد.

دوام درمان بلیچینگ در فرمانیه توسط بهترین دندانپزشک در شمال تهران:

بلیچینگ در فرمانیه و (سفید کردن دندان) ها آثار همیشگی ندارد ولی دندان ها معمولا چند سالی سفید باقی خواهند ماند.

حفظ نتایج درمانی به این مساله بستگی دارد که شما پس از بلیچینگ (سفید کردن) دندان هایتان، چقدر توصیه های ایمنی را رعایت کنید.

نوشیدن زیاد قهوه و چای پر رنگ ،کشیدن سیگار ، مصرف زیاد نوشابه های رنگی و عدم توجه به بهداشت دهان و دندان ، از عواملی هستند که باعث می شوند مدت زمان دوام درمان بلیچینگ دندان کمتر شود.

آیا درمان بلیچینگ دندان محدودیت سنی دارد ؟

درمان بلیچینگ دندان و سفیدکردن دندان برای همه افراد و در هر سنی می تواند استفاده شود. البته بیشتر بالای هیجده سال این درمان صورت می گیرد. به دلیل اینکه در افراد کمتر از هیجده سال عاج دندان و مینای دندان به طور کامل بالغ نشده و با داشتن فضاهای باز،حساسیت بیشتری دارد. فقط یک سری کنترانداسیون ها دارد یعنی مواردی که نمی توانند استفاده کنند. مثل کسانی که در دندان های جلویی خود پرکردگی همرنگ دندان دارند و یا دندان های فوق العاده حساس دارند. البته به شکلی نیست که مطلقاً نشود استفاده کرد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *